airplane-buss-train
قافلان گشت میانه
خرید بلیط قطار
برخی از ما به صورت روزانه یا هفتگی به سفرهای کاری یا خانوادگی می رویم؛ مثلا در شهری دور از محل سکونت خود، درس می خوانیم یا به کاری مشغولیم و برای این سفرهای مداوم و هر روزه، نیاز به یک وسیله نقلیه مطمئن و ایمن داریم که آمد و شد با آن نیز هزینه چندانی بر دوشمان نگذارد. سفرهای زمینی و به طور مشخص سفر با قطار، یکی از راه های آسان، سریع و مقرون به صرفه ای است که می توانیم برای اینگونه مسافرت ها، انتخاب کنیم.
ایستگاه قطار
قطار به دلیل قیمت کمتر و ایمنی بیشتر مورد استفاده بسیاری از مسافرین محترم است. در ایران سه شرکت اصلی راه آهن جمهوری اسلامی (رجا)، سفیر ریل آسیا (سفیر) و ریل پرداز نوآفرین (فدک) فعالیت می کنند که سایر شرکت ها و قطارها زیر مجموعه این ها هستند. همچنین تمام قطارها در بستر شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کنند.
شرکت خدمات سیاحتی و جهانگردی قافلان گشت، نمایندگی رسمی فروش و رزرو بلیط قطارهای مسافربری رجا ، قطار فدک، قطار سفیر، قطار سبز، قطار غزال، قطار بنیاد، قطار مهتاب، قطار کوثر و دیگر کارگزارن سفر ریلی در ایران ... آماده ارائه خدمات فروش و رزرو بلیط های مسافرتی برای تمام نقاط کشور می باشد.
بلیط ارزان قطار
تعرفه بلیط قطار در مسیرهای داخلی با توجه به نوع قطار، کارگزار ریلی ارائه دهنده آن، مسافت و... متفاوت است که همین تنوع قیمت نیز پیدا کردن یک بلیط ارزان قطار را ساده تر می کند. با این وجود راهکارهای دیگری نیز برای تهیه بلیط ارزان قطار وجود دارد. به طور مثال یکی از عوامل تاثیرگزار بر روی قیمت بلیط قطار در سفرهای خانوادگی دربست نمودن کوپه است. به عبارت دیگر دربست کردن کوپه و درج تعداد واقعی مسافران بزرگسال و کودک در قسمت مربوطه، موجب می گردد بهای تمام شده صندلی های خالی با کسر هزینه خدمات برای کاربر محاسبه گردد و مسافر ضمن حفظ حریم خصوصی خود، سفر خانوادگی مقرون به صرفه تری را تجربه نماید.
واگن قطار
بلیط قطار تهران مشهد
بلیط قطار تهران مشهد یکی از پر فروشترین بلیط های قطار در ایران و مسیر ریلی آن پرتردد ترین خط آهن کشور به حساب می آید. از این رو کارگزاران ریلی مختلفی جهت بهره مندی تمامی اقشار جامعه، بلیط قطار تهران مشهد را در بازه نرخی گوناگونی ارائه می کنند.
شرکت رجا نیز همچون سایر کارگزاران ریلی بلیط قطار تهران مشهد را در قطارهای سیمرغ، سبز، توس، اکسپرس، پردیس سالنی و ... عرضه و بخش اعظمی از مسافران را در این مسیر جابجا می کند.
بلیط قطار تهران شیراز
حرکت از پایتخت به مقصد شهر شاعران ایران با تهیه بلیط قطار تهران شیراز شرکت فدک بسیار دلپذیرتر شده است. خریداران بلیط قطار تهران شیراز در مدت 18 ساعت و با سرعت 150 کیلومتر بر ساعت به مقصد خواهند رسید. علاوه بر این قطار، سایر قطارها از جمله قطار چهار تخته پلور سبز متعلق به شرکت رجا نیز بلیط قطار تهران شیراز را در تمام روزهای هفته با بهترین قیمت به مسافران جاده های آهنین عرضه می کند.
بلیط قطار رجاء
رجاء یکی از کارگزاران به نام و قدیمی فروش بلیط قطار در ایران است که سال های متمادی با فروش بلیط قطار رجاء در این عرصه فعالیت نموده است.
قطار
سفر با قطار با سابقه ای طولانی برای بسیاری از ما هنوز هم با صدای لذت بخش حرکت خود بر روی جاده های آهنین تداعی گر خاطرات اولین سفرهای کودکی مان است؛ با قافلان گشت تجربه شیرینی از سفر برای کودکانمان بسازیم!
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت خدمات سیاحتی و جهانگردی قافلان گشت می باشد
آدرس ایمیل قافلان گشت میانه
طراحی و پشتیبانی پیشرو